TurkNet ve Türk Telekom upload hızını artırdı

Koronavirüs salgını sebebi ile ön çok internet kullanımı konusunda hızlarda artış talep ediliyordu. Bu çağrıya kulak verek operatörler önlem kapsamında evde olduğumuz günlerde internet kullanıcılarını sevindiren bir haber verdi. Türk Telekom, upload hızını kullanıcıların daha hızlı internet kullanması için yükseltti. Yani var olan upload hızını 2 katına çıkardı.

Upload Hızları Arttı.

Türk Telekom upload hızı için 8 Mbps değerini sabitledi. Bütün Türk Telekom ve TurkNet kullanıcıları hız yükseltmeden faydalanacak. Bu hız yükseltme işlemiyle birlikte Türkiye genelinde 3-4 Mbps arasında olan upload hız limiti 8 Mbps e kadar yükselmiş oldu. Daha önceden de Superonline kullanıcılarına 20 Mbps upload hız tanımlaması yapmış, gözler Türk Telekom’a çevrilmişti. Türk Telekom hem kendi abonelerine hem de altyapısını kullanarak internet hizmeti alanların yüzünü güldürdü.

Yorum

  1. By Mustafa K

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cpanel Güvenliği,Windows Sunucu Kurulum,Kontrol Panelleri ve Esxi Server,Mikrotik Hakkında Bilgiler,mikrotik kurulumu,sanal sunucu,centos,windows,kurulum,güvenlik,Sunucu Yönetimi hakkında blog paylaşımları yer almaktadır. Yandaş Medya