Kiralık Macos Sunucu

Kiralık Macos Sunucu hizmetlerimiz hakkında kısa bir yazı yazmak istedik. Türkiyede Kiralık Macos Sunucu hizmeti vermeye başlayan ilk ve tek firma olduk. Yaklaşık 1 yıllık arge süreçlerimiz sonunda stabil bir kiralama hizmeti vermeye başladık.

Kiralık Macos Sunucu‘nun avantajları her lokasyondan erişebilir olacağınız bir mac bilgisayarınızın olmasıdır.

Firmamız orijinal Apple tarafından üretilen Mac sunucularını kullandığından, yerel olarak TÜM Mac yazılımlarını, uygulamalarını ve geliştirme araçlarını destekler.Kullanıcılar kendi lisanslarını kullanabilirler.Sunuculardaki tüm yazılım ve SDK araçları, lisanslarınızla etkinleştirilmeye hazır, açık kaynaklı, ücretsiz veya deneme sürümleridir.

Ek tam sürüm ticari yazılım kullanmak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin ve yazılım lisans bilgilerinizi bize bildirin, biz de size yardımcı olalım. Özel MAC sunucu hesaplarının, kendiniz yüklemek için tam yönetici haklarına sahip olduğunuzdan, varsayılan olarak üçüncü taraf yazılım araçlarını içermediğini lütfen unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cpanel Güvenliği,Windows Sunucu Kurulum,Kontrol Panelleri ve Esxi Server,Mikrotik Hakkında Bilgiler,mikrotik kurulumu,sanal sunucu,centos,windows,kurulum,güvenlik,Sunucu Yönetimi hakkında blog paylaşımları yer almaktadır. Yandaş Medya